Ik was een gescheiden vrouw, zonder kinderen. Ik wil hertrouwen. Ik wil een volwassen liefhebbende heer ontmoeten. Ik hou van een man die begrijpt en vergeeft. Ik ben hoopvol voor een stabiele relatie. Ik wil naar huis gaan in een huis waar ik de familiegeest en liefde voel.
Ik denk dat ik onze relatie op geen enkele manier kan redden. Ik heb me verontschuldigd en ik meende het, maar hij is er klaar mee, en dus ga ik gewoon lekker wild worden. Jij wordt de belangrijkste man, vie mij seksueel gaat bevredigen, ik wil dat je me opwindt en me het gevoel geeft dat ik een seksgodin ben.
Ik ben erg open en gezellig om mee te zijn, ik zoek iemand die mij gelukkig kan maken. Een goede vriend die er altijd voor mij zal zijn en ook de tijd heeft voor mij. Ik kan je alles geven wat je wilt, je hoeft alleen maar lief en zorgzaam voor mij te zijn.