Jij bent lekker gek en spontaan en je houdt van alles wat het leven biedt, en je wilt het graag samen met mij verder ontdekken. Als je nog steeds niet dat ene speciale meisje hebt gevonden, dan ben jij misschien wel degene die ik zoek! Ik zou het leuk vinden om iets van je te horen!
Zelfstandige man die weet wat hij in het leven wil bereiken of al bereikt heeft en zich blijft ontwikkelen. Een gezellig avondje bij mij op de bank met tapas?
Jij bent niet iemand die maar gaat zitten afwachten en niksen, maar neemt ook graag het initiatief zonder mij te domineren? Dan kunnen wij heel veel voor elkaar betekenen en zit er voor ons veel genot en plezier in, want dat soort mannen zijn nou precies waar ik voor val.