Als je op zoek bent naar wat plezier en op zoek bent naar een seksmaatje, waarom probeer je het dan niet met mij? Je moet een vriendelijke en romantische man zijn die me het gevoel kan geven dat ik speciaal voor je ben! Je bent actief in seks en weet hoe je met een vrouw als ik om moet gaan.
Vertrouwen, eerlijkheid en respect is voor mij nogal belangrijk. En verder gewoon een leuk iemand waar ik mee kan lachen maar die er ook is als het even wat tegen slaat
Ik kan wel eens dominant zijn in bed, daar heb je geen problemen mee en vindt het zelfs lekker als de vrouw de touwtjes in handen heeft. Over touwtjes gesproken: die wil ik ook wel eens gebruiken, bondage heb ik nog niet gedaan en lijkt me wel geil om te doen..