Ben jij een leuke man die ook wel af en toe in is voor een leuk gesprek en vriendschap? Die misschien ook wel interesse hebt bij een leuke klik om gewoon een avond je naar een gezellig restaurantje te gaan na of voor een leuke musical? Gewoon ontspannen samen zijn in een leuke vriendschap (voor en tegen spoed) wil dan hoop ik dat je mij dat laat weten?
Ik zou graag tijd met je doorbrengen en samen een leuke tijd beleven. Ik wil een leuke tijd hebben en doen wat we willen. Het is zo leuk om alles te hebben. Dat zou ik graag in mijn leven willen.
Kan jij mij hierin helpen, of misschien zie je het zelf wel met me zitten? Ik wil niet met je trouwen hoor, maar er zijn vast een hele hoop leuke en misschien ook wel spannende dingen, die wij samen kunnen doen?