Overdag ben ik een leuke oppas maar ik zoek toch iemand die me niet om mijn functie maar gewoon om mij leuk vind. Ik ben spontaan, gezellig, en kan uren praten. Maar kan ook goed luisteren naar jou! Etentje goed idee. Ik kan ook lekker koken. Dus nodig ik je snel eens uit?
Wijs kan je mij noemen en ik zoek een man die van goede gesprekken houdt en natuurlijk een man die open staat voor een relatie. Of het wat wordt weet je nooit, maar daar komen we gauw genoeg achter ;-). Wie niet waagt die niet wint en ik ben een meid die van een gokje houdt.
Ik zou graag tijd met je doorbrengen en samen een leuke tijd beleven. Ik wil een leuke tijd hebben en doen wat we willen. Het is zo leuk om alles te hebben. Dat zou ik graag in mijn leven willen.