Ik ben op zoek naar een lief, zachtaardige man die uiteraard toekomst gericht is net zoals mij. Ben echt een levensgenieter, het liefst geniet ik van het leven met een partner die dat me begrijpt en ik hem. Hopelijk vindt ik via deze manier de man van mijn dromen.. Wil je meer van me weten dan hoor ik het van je.
nou niets te specifiek eigenlijk, ik wil gewoon een man ontmoeten die bereid is alles op te geven voor liefde en met iemand te zijn van wie hij houdt, die zo romantisch is, ik hoop dat je nog steeds buiten bent
Ik zou het verschrikkelijk vinden om de man die ik uitgekozen achteraf getrouwd blijkt te zijn. Ik wil geen man die van een andere vrouw is. Ik ben op zoek naar een alleenstaande man.