Ik hoef weer geen man die na een tijd verliefd word en het in zijn hoofd haalt om samen een gezin te stichten en te trouwen. Ik wil gewoon een man die af en toe eens lekker alles los wil laten en daarbij zijn genot wilt delen met mij.
Als jij degene bent naar wie ik op zoek ben, moeten we goed zijn voor elkaar. Laten we deze speciaal voor ons maken. Ik ben bereid om dat voor je te doen. Ik ben klaar voor alle dingen die we samen gaan doen.
Zelfstandige man die weet wat hij in het leven wil bereiken of al bereikt heeft en zich blijft ontwikkelen. Een gezellig avondje bij mij op de bank met tapas?
Je moet discreet zijn, want ik wil het nog niet uitmaken met mijn vriend. En je kunt maar beter weten hoe je iemand de aandacht moet geven die al een paar maanden is verwaarloosd. Je hoeft ook niet single te zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
JASmint, 24 jaar · Castricum
geen idee!
Sexykimberl1993, 24 jaar · Zeddam
Ben jij gek op motoren? Of helemaal niet haha, dat kan. Je mag bij me achterop, hoeft niet, we kunnen ook wandelen hoor hihi.
Kissmarlena, 25 jaar · Amsterdam
Hier is wat ik kan zeggen dat je wat herinneringen wilt creëren, inclusief mijzelf. Je houdt van een meisje dat bogen
Melania1992, 25 jaar · Bennekom
Ben je blij me te zien en denk je dat we ook seks kunnen hebben? Ik heb die seksmaat nodig en ik wil een man vinden die net zoveel
Kimmyster, 25 jaar · Enschede
Humor en de vaardigheid om te luisteren vind ik erg belangrijk. Speciaal zijn voor elkaar, zorgzaam en eerlijk. Er voor willen
MelMel93, 24 jaar · Vinkeveen
Ik ben geïnteresseerd in een persoon en heb ervaringen in alles. Een man houdt ervan om nieuwe dingen in het leven te
MyClo, 24 jaar · Rumst
Je houdt ervan om in een open relatie met mij te zijn. Je bent een extraverte, zelfverzekerde man. Je bent ook actief, energiek
Jasmijn9333, 24 jaar · Haarlem
Jij bent lekker spontaan en losjes, geen gedoe met alles samen willen doen en te veel claimen. Jij kan jou zelf prima vermaken,