Ik wil iemand die fantastisch kan presteren als het gaat om het de vrouw naar de zin te makken. Ik wil niet zomaar een willekeurig iemand, dat zou heel gemakkelijk zijn dan kan ik ook naar een café gaan. Ik wil heel comfortabel zijn met jou en je pik, want dat is de enige manier waarmee ik me kan amuseren.
Iemand die ook van kinderen houd vind ik wel belangrijk. Ik wil mij niet in een diepe relatie gooien maar eerst genieten van het met elkaar omgaan en ik hoop dat dat iets is wat jij ook wilt gaan doen.
Mensen die wel wat te melden hebben alsjeblieft. en geen slap geouwehoer over wat je moeder voor je heeft gekookt. ohja, en geen BF3 freaks,. ik ben sowieso niet van online multiplay. als je samen wilt spelen, kom je maar gezellig langs :p