Je verwacht niets ernstigs, maar je houdt ervan om met een goede vriend rond te hangen. Ik weet nog steeds hoe ik plezier moet maken, dus ik weet zeker dat we het goed met elkaar kunnen vinden. Wil je het eens met me uitproberen?
Wil je ervaren hoe ik van je zal houden? Ik zal ervoor zorgen dat we van elkaar zullen genieten. Wat zijn de dingen die je voor mij kunt doen? Ik zal fijne dingen met je doen. Zal je dat geweldig vinden?
Ik hoop dat je mijn fuck buddy wilt worden. Ben jij klaar voor een super opwindende tijd samen met mij? Ik wil alles voor je doen. Spreek me gewoon aan.
Aardig, spontaan, behulpzaam. Ik vind niet iemand die veel eisen stelt en hoop ook een man te vinden die altijd zichzelf is en mij in de waarde laat. Het zou geweldig zijn als het een relatie kan worden.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Geniet-Gien, 23 jaar · Itegem
Een goed uitziende, verzorgde man die kan genieten van de kleine dingen in het leven.
Maria1995Single, 22 jaar · Arnhem
Volgt
CarolLina, 23 jaar · Heemskerk
Ja, volgens mij moet ik hier dan schrijven over een jongen? Misschien zoek ik wel een meisje :p Ben beetje emo, dus ook iemand
Sarsien, 23 jaar · Assen
Kan jij mij lekker verwennen? Weet jij de lekkerste plekjes bij een vrouw te vinden. Dan hoor ik graag wat van je.
Mikoodoo, 23 jaar · Meppel
een discrete jongen, liefst nog met een eigen woning ofzo, dat jij me komt ophalen of ik naar jou toe? moeten we nog ff aanzien.
ReplaYinge, 22 jaar · Cuijk
Jij bent een leuke spontane vent, houd van seks en weet wat een vrouw lekker vind. Het gaat me puur en alleen om de seks. Daar
BambiGreenEyes, 23 jaar · Temse
Ik vind jongens leuk als ze maar lief en aardig zijn. een beetje spontaan, maar zelf ben ik best verlegen. Ik heb weinig ervaring
Antthe, 22 jaar · Beetsterzwaag
Ik hou van reizen en nieuwe plekken zien, verschillende culturen leren, nieuw eten uitproberen, etc. Ik reis vaak, zo vaak