Wat ik zoek lijkt me niet echt ingewikkeld ik zoek seks, en het liefste zo snel mogelijk. Hou je van een lekkere dame met een goed lichaam en die jou kan verrassen met dingen die je nog nooit hebt meegemaakt, dan moet je mij dat zeker laten weten.
Ik wil geen heel oude man en ook geen piepjonge maar daartussen zit genoeg materiaal om vele avonden en nachten van te kunnen genieten. En als één keer lekker is, waarom dan geen tweede of derde keer?
Ben jij een lieve jongen die van uitgaan houdt en ook veel tijd heeft om samen op te trekken? Dan wil ik jou wel eens gaan ontmoeten. Die saaie pieten van studenten doen moeilijk daar over.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Seks-datwilik, 22 jaar · Amstelveen
volgt
FrienDsSux, 23 jaar · Middelburg
Nu zoek ik nog iemand die ik mee kan nemen als we met de ‘mannen’ erbij wat gaan doen. Want ja dan haak ik altijd
Leeleeke94, 23 jaar · Roosendaal
Volgt
Chantelle, 23 jaar · Utrecht
Niet al te serieus
Manthe, 23 jaar · As
Maar daarvoor heb ik jou nodig. Een man, geen macho maar wel een beetje stoer, wel een man zeg maar. Leeftijd vind ik niet zo
Lisan1995x, 23 jaar · Hoogeveen
x
Lisanne18, 22 jaar · Purmerend
liefst rond leeftijd van 20 tot 30
MayaSwww, 22 jaar · Amsterdam
Ben jij serieus, wil jij een vrouw gelukkig maken? Dan zal ik ook heel goed voor jou zijn, en je gelukkig maken!