Zou je ook van me houden als het moeilijk wordt? En het leven in duigen valt ? Als de dingen die we eens wisten verdwenen zijn. Als de blauwe lucht grijs wordt en mijn geheugen vervaagt, hou je dan nog steeds van me?
Je verwacht niets ernstigs, maar je houdt ervan om met een goede vriend rond te hangen. Ik weet nog steeds hoe ik plezier moet maken, dus ik weet zeker dat we het goed met elkaar kunnen vinden. Wil je het eens met me uitproberen?
Ik droom van een attente, verantwoordelijke en dappere man. Bij hem moet ik me beschermd en geliefd voelen. Ik heb een man nodig die prima presteert in bed. Ik hou ervan om geneukt te worden. Help me alstublieft.
De perfecte vriend zal altijd open en eerlijk met je zijn. Je zou nooit moeten vragen hoe hij zich voelt. Dat is wat een goede relatie maakt. Je moet altijd het gevoel hebben dat je vriendje naar je opkijkt en je respecteert. Hij voelt zich aangetrokken tot je geest en hij koestert je om wie je bent als persoon.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Jasmijn1994, 23 jaar · Epe
Volgt gewoon gezellige en beetje chatten
Sexyslut, 23 jaar · Geel
volgt
X-BeckyDeB-x, 22 jaar · Vorsen
Tegengas kunnen geven en een familie mens
06Krista95, 22 jaar · Harlingen
Ik kijk naar je persoonlijkheid, als je een goede persoonlijkheid hebt, zijn we misschien gemaakt voor elkaar. We moeten
Bananenpower, 22 jaar · Dilsen-Stokkem
.
Me-Lanie, 22 jaar · Hombeek
ik ben op zoek, naar een leuke jongen, die mij mij niet gelijk afkeurt omdat ik een stil of verlegen persoon ben. hij moet mij
MissBowTie, 23 jaar · Urk
Nieuwsgierig en vol interesse in mijn persoontje :)
Follike, 22 jaar · Sint-Niklaas
Ik zoek iemand leuk, om vrienden mee te worden. Maar als het heel goed klikt mss wat meer. Ik hou van grappige, vriendelijke