Ben jij een lieve jongen die van uitgaan houdt en ook veel tijd heeft om samen op te trekken? Dan wil ik jou wel eens gaan ontmoeten. Die saaie pieten van studenten doen moeilijk daar over.
Iemand die altijd iets te vertellen heeft, sociaal is en gewoon leuk in de omgang. Ook iemand die graag knuffelt en dat ook gewoon doet als hij daar zin in heeft.
Zou je ook van me houden als het moeilijk wordt? En het leven in duigen valt ? Als de dingen die we eens wisten verdwenen zijn. Als de blauwe lucht grijs wordt en mijn geheugen vervaagt, hou je dan nog steeds van me?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Degelijk, 22 jaar · Renesse
Gezellig en zou het leuk vinden om met zijn vieren te chillen op het strand als mijn vriendin en ik klaar zijn met werken. Een
Classyslet, 23 jaar · Oostende
Ik zoek een man die mij alles in het leven kan biedden. ze noemen het golddigger maar ik zie et meer als jij moet mij kunne onderhoude!
CCyynntthhiiaa, 23 jaar · Soesterberg
Ga je op mijn uitnodiging in? Zou je het leuk vinden om elkaar te leren kennen, en als we samen zijn alles aan elkaar te vragen?
Hebba, 22 jaar · Zwolle
ben op zoek naar een stripheld lol!!! of in ieder geval iemand die ook van comics houd
ManOnderRooij, 23 jaar · Bunschoten-Spakenburg
Ruimdenkend, Geen kamertype.
Ellieeh, 23 jaar · Zeewolde
Een persoon die gemakkelijk kan zijn om plezier te hebben met ... betrouwbaar, respect hebben voor de vrouw, grappig, avontuurlijk.
Semmiie, 23 jaar · Den Ilp
Je kunt me aan en houdt wel van een geintje. Leeftijd, afkomst enzo boeit me niets