Als je begrijpt wat ik bedoel in de sectie over mij in de onderste regel. Dan ben je niet langzaam. En we zouden een hete tijd in het zwembad moeten doorbrengen. Hoe lijkt jou dat?
Een goede kerel die eenvoudig en gemakkelijk in de omgang is. Wie is nederig en heer. Graag tijd met me doorbrengen. Hij is geduldig en verantwoordelijk genoeg om een ??serieuze relatie te hebben. Bot saai om bij te zijn en heb een goed gevoel voor humor!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Rune69, 22 jaar · Deurne
volgt
Evaaa1994, 23 jaar · Antwerpen
knap, geil en ongeveer even oud als ik!!
Leuklekkerstel, 23 jaar · Zuidwolde
Volgt
DoornRoosje94, 23 jaar · Koersel
Jij hebt van alles al gedaan en nog meer dan dat. Een geil meisje zoals ik weet je wel te temmen met je nieuwe standjes en speeltjes.
MayaB, 22 jaar · Dieren
Ik ben graag bij je en wil je beter leren kennen. Ik kan je vertellen dat ik dat leuk zou vinden. Laten we het samen laten gebeuren.
Julie , 22 jaar · Antwerpen
Volgt
Likmij123, 22 jaar · Utrecht
Een lekkerding en ik val op jongens en meiden ik vind het leuk als ze spontaan zijn en open ik vind het niet erg als je verlegen