Jij bent net als ik ook al een tijdje op zoek en kunt de ware niet vinden. Als je sportief bent en houdt van humor en leuke films dan is dat alvast meegenomen! Je bent dol op uitgaan en gaat ook graag naar de bioscoop.
Aardig, spontaan, behulpzaam. Ik vind niet iemand die veel eisen stelt en hoop ook een man te vinden die altijd zichzelf is en mij in de waarde laat. Het zou geweldig zijn als het een relatie kan worden.
Ben jij een lieve jongen die van uitgaan houdt en ook veel tijd heeft om samen op te trekken? Dan wil ik jou wel eens gaan ontmoeten. Die saaie pieten van studenten doen moeilijk daar over.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Ym1995, 22 jaar · Asper
Jij wil wel eens genieten zonder meteen ergens aan vast te zitten. Ben je wel te vinden voor af en toe wat lekkers? Of durf je
Love-Ellentje, 22 jaar · Jislum
Jij draait er ook niet omheen. Je bent lekker impulsief en spontaan. Jij kan echt genieten van een mooie vrouw
MeisjeNummer1, 23 jaar · Gent
Leuk gezellig en een beetje stoer mag wel ;)
Kleinemeid, 22 jaar · Gouda
volgt
Joyce30, 22 jaar · Wijk bij Duurstede
Ik ben nog niet officieel gescheiden maar alles is eigenlijk zo goed als rond alleen nog wat papierwerk en we kunnen gaan genieten.
Tukkerin, 22 jaar · Hengelo
Je houdt van dieren en gaat graag uit maar vind het ook lekker om bank te hangen. Het gaat mij vooral om je innerlijk en je leeftijd
Joelle4U, 23 jaar · Haarlem
Iemand die een eeuwige liefde wil, die mijn handen in de vlammen van de hel houdt. Ik haat leugens, ik wil dat hij eerlijk is,
LkkrMaaike, 22 jaar · Winterswijk
chille gasten om te leren kennen, beter in de buurt dan ver weg of je moet een auto hebben. hoeveel heb je over voor een meid van