Een lekkere man die mij de aandacht kan geven die ik nodig heb. Lekker kroelen, lief zijn voor elkaar en genieten als een echt stel. Ik vind dat je er wel leuk uit mag zien, leuk gekleed, haar netjes en goed verzorgd. En je hart op de juiste plek hebben.
Ik ben op zoek naar een man die ook leuk gezelschap is. Iemand die het graag lekker gezellig en heet maakt. Misschien zelfs wel meer. Een beetje geiligheid samen?
Ik zoek een redder in nood wanneer ik verdrink in de liefde.... Een beetje TE cliche? Zal best, maar tussen al deze profielen van single mannen(?) zal er vast wel een echte kapitein tussen zitten ;)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
AliciaBabe, 27 jaar · Nijlande
Denk je net als mij alleen maar aan seks en wil jij mij lekker laten genieten, ik beloof je dat jij er genoeg aandacht voor terug
Lekkere Meid, 26 jaar · Landgraaf
Schrikt een onafhankelijke jonge vrouw je niet af? Heb jij ook behoefte om naast het uitgaan met je vrienden, eens lekker
Nyarrah, 26 jaar · Emmeloord
Ik ben op zoek naar een fatsoenlijke man die vrienden met me wil zijn met de gedachte dat het tussen ons iets meer kan worden
Carushh, 27 jaar · Heerle
Ik heb niet zulke goeie ervaringen met mannen gehad en zoek nu eindelijk een lieve man die bij mij dat gevoel kan wegnemen.
Dowado, 26 jaar · Oostende
Wat je verleden ook is dat is niet van belang, we willen vooruit in het leven lijkt mij dan moet je het kunnen om te stoppen met
Pammetjebos, 26 jaar · Assen
xxx
Sh4nn0n 90, 27 jaar · Schoten
Net als ik ben je het ook beu om alleen te zijn en alles alleen te moeten doen. Je kunt genieten van kleine dingen en je ziet een
Love-Kimberleyx, 27 jaar · Rijswijk
Gek ben je van seks en je houdt van een vrouw die een goed uithoudingsvermogen. Pijpen mag ik je en je wilt mijn poesje goed likken.