Je moet lief zijn, open, spontaan, er goed uit zien en vooral verzorgd. Dat zijn voor mij wel de belangrijke dingen. Je hoeft je niet stoerder voor te doen dan je bent maar een klein beetje macho daar hou ik wel van. Ben jij iemand die het initiatief durft te nemen, laat dan snel iets weten!
Ik wil het ervaren om van gehouden te worden door een man die me nooit zal verlaten, wat er ook gebeurt. Ik wil hem alles van mezelf geven, ik ben hier om jouw vrouw te zijn.
Je bent net zoals ik een echte dierenvriend en zoekt een vrouw om te genieten van alles wat het leven te bieden heeft. Misschien komen we ook wel zeer goed overeen op andere vlakken? Uittesten maar zou ik zeggen!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
TaammmAraa, 27 jaar · Goes
Rijd je motor en of auto zou fijn zijn als wij om de beurt kunnen rijden tijdens een van onze lange rondritten. Ik wil heel graag
Hot Sunny92, 26 jaar · Sappemeer
Ik ben op zoek naar de juiste voor mij. Ik weet zeker dat ik veel geweldige dingen kan bieden voor die persoon. Denk je dat we
Fientje9006, 27 jaar · Boxmeer
Ik ben lekker makkelijk , als jij dat ook bent en gewoon jezelf blijft dan zoek ik jou!!
Soleil, 27 jaar · Katwijk
Ik ben op zoek naar een leuke, spontane en gezellige man, om te leren kennen en wie weet volgt er vanuit daar meer...
BabyNoaaaa, 26 jaar · Lelystad
Ik zoek een man die gewoon leuke dingen wil doen samen. Samen tijd doorbrengen, misschien als vrienden, misschien als meer.
XxKayleighxX, 26 jaar · Tienhoven
Voel je je geil en wil je meteen seks? Laat het me weten zodat we meteen kunnen neuken! Ik hou gewoon van seks met jou. Doe meerdere
Faiza, 27 jaar · Leeuwarden
Nederlandse man of halfbloed die er lekker uit ziet en die snapt hoe het werkt
J Joyce, 27 jaar · Hasselt
Ik hou van een man die door mijn sexy uitstraling een rilling in mijn rug kan geven. Ik hou van een rustige man die kan wachten