uh ik zoek en man voor een SEX RELATIE . uh niet te dik gezet maakt niet uit en niet te gespiert . uh piemel groten maakt niet zo veel uit als hij het maar lang kan vol houden want mmm ik kan lang je piemel houden in men lekkere natte kut . nog iets ik heb dislectie sory voor men spelings fouten maar als ik je piemel in men mond heb en verdrink in joun zaat denk niet dat jij en dictee dan bij me afneemt
Ik weet zeker dat je mijn lichaam nog steeds leuk zult vinden, omdat het figuur niet wordt vernietigd. Je kunt het in werkelijkheid zien. En aarzel niet om seks te vragen. We kunnen ook plezier hebben.
Je bent een serieus type, je zou met me praten en niet verlegen, gemakkelijk in de omgang en niet erg onbeleefd zijn. Moet respect hebben voor vrouwen en kan het meteen verstaan ??zonder te klagen.