"De ontmoeting van twee persoonlijkheden is als het contact van twee chemische stoffen: als er een reactie is, worden beide getransformeerd." Ik denk dat twee mensen elkaar moeten aanvullen. Ze moeten de enige unie zijn, het ene mechanisme en altijd stap voor stap doorgaan! En dit alles moet samen worden gedaan! Ik ben op zoek naar een man die zorgzaam kan zijn en zijn liefde en steun kan geven! Wees altijd verantwoordelijk voor zijn woorden en daden! De man die samen met mij door het leven wil gaan en geniet van het moment van ons gelukkige leven!
Iemand die me accepteert zoals ik ben. Kijk naar mij en zie de persoon die ik ben. Leer me kennen en laat mij jou leren kennen. Het is wel mijn bedoeling om een serieuze partner te vinden, iemand die er echt voor wilt gaan en me niet aan het lijntje houdt of met mijn gevoelens speelt.
Je bent een relaxte kerel die een leuke avond met mij wil hebben. Ik moet je echter zeggen dat ik gewoon niet met iemand uitga, maar daarover meer als we met elkaar chatten. Voor nu wil ik gewoon weten of je het leuk vindt wat je ziet.