Wil je ook een vrouw in je leven en gewoon leuke dingen samen doen? Ik weet zeker dat ik degene ben die je zoekt. Dus laten we klaar zijn met zoeken en samen de dingen doen die we het leukst vinden!
Ben je ook op zoek naar een relatie met mij? Zo ja, ik denk dat dit geweldig voor ons gaat zijn. Ik zal alles voor je doen. Ben je een lieve jongen hier? Ik kan goed genoeg voor je zijn!
Je hebt ook je wilde haren al verloren en zou het ook fijn vinden om het nu iets rustiger aan te gaan doen en echt te gaan settelen met een leuke meid. Je ziet er goed uit, hebt je werk, misschien doe je er nog een studie naast zoals ik maar vooral wil je het gewoon wat rustiger aan doen. je kan niet eeuwig feesten