Je bent een goed uitziende man die open staat voor plezier met elkaar zonder dat het meer wordt dan slechts 2 mensen die genieten van elkaars gezelschap!
Boerenkool en worst type zoek ik. Zuurkool stampot en grote pannen soep. Je bent dus volledig hollands of net als ik geimporteert. Je houd van apart eten maar seizoenseten vind je toch het lekkerste. Je zoekt een leuke meid en wil graag een leven opbouwen met haar. Niet eenmalig iets maar echt uitkijken
Je bent een koffie drinker dat al voornamelijk. Heb je genoeg koffie op dan drink je? Dan haal ik dat ook vast in huis. En je bent ook erg eerlijk en je zoekt ook? Wat een overeenkomsten hebben we dan zeg. Snel eens uit gaan breiden lijkt me erg leuk. Dat wil jij toch ook?