Als je op zoek bent naar iemand die bereid is om bij je te zijn, dan ben ik er voor je. Laten we deze dag geweldig maken voor ons beide. Ik weet zeker dat dit geweldig voor ons zal worden. Wat doe je nu?
uh ik zoek en man voor een SEX RELATIE . uh niet te dik gezet maakt niet uit en niet te gespiert . uh piemel groten maakt niet zo veel uit als hij het maar lang kan vol houden want mmm ik kan lang je piemel houden in men lekkere natte kut . nog iets ik heb dislectie sory voor men spelings fouten maar als ik je piemel
Je bent ook uniek en interessant op je eigen manier. Je kunt grappig en gek zijn. Je vindt het leuk om met vrienden of mensen te zijn. Je zult proberen mijn meningen niet te veranderen, maar accepteert me volledig. Je bent lief, maar kunt wat pit gebruiken tijdens de seks.