Uitgaan is ook leuker als je niet echt teveel hangt op een bepaalde plek. Verder heb ik nog genoeg leuke hobbies dus wie weet kunnen we dat als eerste gesprek eens uitdiepen?
Een man die mijn partner kan worden is vooral lief, betrouwbaar. Eerlijk en open. Leeftijd zegt mij niet veel, ook al heb je bijvoorbeeld al kinderen. Ik ben een volwassen persoon en zoek iemand die de liefde ook heel erg serieus neemt.
Iemand die me accepteert zoals ik ben. Kijk naar mij en zie de persoon die ik ben. Leer me kennen en laat mij jou leren kennen. Het is wel mijn bedoeling om een serieuze partner te vinden, iemand die er echt voor wilt gaan en me niet aan het lijntje houdt of met mijn gevoelens speelt.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Shania890817, 27 jaar · Haarlem
Ik doe veel alleen en kan natuurlijk ook al heel veel. Maar het is zoveel leuker om dat eens te gaan delen. Heb nog niet een mega
Appelsien91, 26 jaar · Lommel
Ik ben opzoek naar een leuke jongen, verzorgd en gezellig ^^
SophieLouise, 27 jaar · Damme
Ik ben op zoek naar een leuke, gezellige, ambitieuze man met humor. Een man die zijn leven goed op orde heeft. Van lekker eten
Angelicaa, 26 jaar · Utrecht
Volgt
Blankie, 26 jaar · Zichem
Ben je knap en geil? Dan mag je me gelijk een seintje geven want ik lust er wel pap van!
Xsanne010, 26 jaar · Leiden
Oké ik zal hier toch maar even iets neerzetten.. Scheelt me weer een paar 'geen interesse' berichtjes ;) Ik hou niet
Niicolee, 26 jaar · Rotterdam
volgt
Indy1, 26 jaar · Zeijen
Je moet goed voor me zijn als je wilt dat ik je verwen. Ik kan je echt heerlijk laten voelen. Als je een gelukzalig gevoel wilt