Het is kort dag, maar wat zou het cool zijn als ik nu iemand ontmoet. Ik zeg niet dat je meteen naar het familiefeest gaat dat ik heb. Maar het idee dat ik iemand heb gevonden, maakt me blij!
Ben je een type die een meisje accepteert zoals ze is, dan ben je de juiste voor mij. Misschien kan jij me ook wegwijs maken, wat we samen kunnen bereiken. Ik ben zeker geen veeleisende type en ik verwacht dan ook geen moeilijke types tegen te komen. Die mogen ver weg blijven.
Een man die mijn partner kan worden is vooral lief, betrouwbaar. Eerlijk en open. Leeftijd zegt mij niet veel, ook al heb je bijvoorbeeld al kinderen. Ik ben een volwassen persoon en zoek iemand die de liefde ook heel erg serieus neemt.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Hedwig1, 26 jaar · Wapserveen
Ik zoek dus een leuke jongen. Waarmee ik kan praten en leuke dingen kan doen. En ondeugende dingen ja :P
Morela91, 26 jaar · Schelderode
Ik ben nog maagd. Ik bedoel dat ik nog nooit de daad heb gedaan met een jongen. Wel gemasturbeerd natuurlijk maar neuken niet.
Neellieh, 26 jaar · Hoek van Holland
Ik ben vooral hier om nieuwe vrienden te ontmoeten en zie gewoon hoe het verder gaat. Als je meer wilt weten omdat je ook hetzelfde
Neva90, 26 jaar · Haarlem
Ik ga er vanuit dat jij hier ook naar op zoek bent anders zou je hier niet ingeschreven staan. Ik zou dingen willen weten zoals
Damsel, 27 jaar · Boortmeerbeek
i want to have a friend like you who will always make me happy
Nverboge, 26 jaar · Leidschendam
Jij hebt ervaring met relaties en kan mij meer leren over de liefde. Ik zoek wel iemand die serieus is en mij wil leren kennen
Ling, 27 jaar · Bovensmilde
Lekkere hete vent die van geen wanten weet. Je weet hoe je met een mooie meid als mij om moet gaan en kan me heerlijk verwennen.