Waar ik op val? Ja op leuk, dat lijkt me logisch haha, en ben je een lekker ding dan bof ik natuurlijk helemaal. Hopelijk ben je ook een beetje lief, ik word graag vertroeteld hoor.
Je bent een relaxte kerel die een leuke avond met mij wil hebben. Ik moet je echter zeggen dat ik gewoon niet met iemand uitga, maar daarover meer als we met elkaar chatten. Voor nu wil ik gewoon weten of je het leuk vindt wat je ziet.
Het is kort dag, maar wat zou het cool zijn als ik nu iemand ontmoet. Ik zeg niet dat je meteen naar het familiefeest gaat dat ik heb. Maar het idee dat ik iemand heb gevonden, maakt me blij!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Mari-lou, 26 jaar · Uitgeest
Ik zoek een leuke knul bij wie ik me op mijn gemak kan voelen. Prettig gestoord is mooi meegenomen.
Auubreexx, 27 jaar · Waarmaarde
Heb jij wat het nodig is om mij heel gelukkig te maken? Als jij denkt dat je mij de liefde kunt geven die ik nodig heb, bericht
Broke Up91, 26 jaar · Vlodrop
Als het aan mij ligt, doen we alleen maar leuke dingen samen! Ik breng graag wat tijd met je door in de natuur en hopelijk wil
JaJaRi, 26 jaar · Oostende
Een man om goede seks mee te hebben maar daarnaast ook een hechte vriendschap te hebben samen, zou erg leuk zijn. En misschien
Unez, 27 jaar · Gent
volgt
MissE, 27 jaar · Utrecht
Volgt
Charida, 27 jaar · Goirle
Ik weet dat met mijn nieuwe carrière, mijn leven een stuk drukker zal zijn, daar ga ik tenminste van uit. Tot die tijd,
MakeMeWet90, 27 jaar · De Lier
Ik vind het heerlijk als ik een man kan verleiden die al bezet is. Ik weet niet waarom maar dan ben ik nog beter in bed dan gewoonlijk.