Een rustige man, geen stoere macho daar heb ik helemaal niets meer mee. Te vaak op de bad boys gevallen denk ik. Gewoon een lieverd eigenlijk met een goed hart, eerlijk en oprecht die klaar staat voor me wanneer ik hem nodig heb en er is wanneer ik gewoon gezelschap wil hebben. Dit geldt ook andersom uiteraard. Ik hoop dat je me een serieus bericht stuurt met een foto, dan krijg je wat terug van me.
Jouw armen staan ook wagenwijd open om de liefde te ontvangen. Het bekende huisje, boompje en beestje is op mij wel van toepassing. Ik ben een huiselijk type die het thuis graag gezellig maakt en daar moet jij je wel in kunnen vinden. Een nachtbraker ben ik niet en dat zoek ik ook niet in een man.
Ik zou graag contact willen hebben met mensen uit andere landen, een open-minded man, grappig, spraakzaam, iemand die serieus is in het ontmoeten van iemand die kan leiden tot iets serieus.
Eerst zou ik jou graag wat beter willen leren kennen. En als wij elkaar goed liggen, dan kennis maken met onze ouders en daarna samenwonen. Of ga ik te snel, want dan doen we het rustig aan. Als jij maar heel lief voor mij bent en ik voor jou. Dat is het belangrijkste.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Shantii, 26 jaar · Schiedam
lekkere boys om leuke dingen mee te doen! impress me guys!! Liefst in omgeving Zuid-Holland of daar omheen
Anniee, 26 jaar · Den Helder
Kan jij mijn wilde kant uit me krijgen, en ben je vooral lief, open, spontaan en hou je van lachen dan denk ik dat wij met elkaar
Vampiregirl X, 26 jaar · Zulte
volgt
Bi-anca, 27 jaar · Emmeloord
Over jou man of vrouw kan ik kort zijn! Ik ben een gewillig type en wil alles wel eens een keer geprobeerd hebben. Voorkeur gaat
Zoetedrop, 26 jaar · Dedemsvaart
Je bent hier ook voor de seks? Laat dan snel wat van je horen
Olgiexx, 26 jaar · Odijk
Ben je het ook zo beu om alleen te zijn? Dan is dit de kans om samen iets moois op te bouwen? We zien wel hoe we de dag samen in gaan
Aishab, 26 jaar · Naarden
i am loving and caring girl
Bibbsie, 26 jaar · Drachten
Je bent zelf ook een man die van een beetje luxe houdt dus je begrijpt mij best wat ik bedoel met verwend zijn. Het is jouw bedoeling