Je vind het leuk om tijd met elkaar door te brengen... Je hoeft niet gelijk samen te wonen maar je hoeft je vriendin of maatje ook niet alleen maar op afspraak te zien. Gewoon spontaan chillen en samen iets doen ben je ook voor in.
We beginnen allereerst met een goede vriendschap, en als dat goed voelt dan gaan we door voor de volgende stap in onze relatie. Als je een goed gesprek wilt hebben en wilt beginnen, laat het me dan weten. Ik ben flexibel, want ik ben degene die mijn werk inplant.
Eerst zou ik jou graag wat beter willen leren kennen. En als wij elkaar goed liggen, dan kennis maken met onze ouders en daarna samenwonen. Of ga ik te snel, want dan doen we het rustig aan. Als jij maar heel lief voor mij bent en ik voor jou. Dat is het belangrijkste.