Je bent ook uniek en interessant op je eigen manier. Je kunt grappig en gek zijn. Je vindt het leuk om met vrienden of mensen te zijn. Je zult proberen mijn meningen niet te veranderen, maar accepteert me volledig. Je bent lief, maar kunt wat pit gebruiken tijdens de seks.
Waar ik op val? Ja op leuk, dat lijkt me logisch haha, en ben je een lekker ding dan bof ik natuurlijk helemaal. Hopelijk ben je ook een beetje lief, ik word graag vertroeteld hoor.
Je bent een goed uitziende man die open staat voor plezier met elkaar zonder dat het meer wordt dan slechts 2 mensen die genieten van elkaars gezelschap!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Norraah, 27 jaar · Ottenburg
Nou, een man die weet hoe een ossenhaas perfect rosé te krijgen. Of die mij zou verrassen met een zelf gekookt romantisch
Framboosje, 26 jaar · Onkerzele
Ben jij iemand die gek is op een rollenspel? Dan zoek ik jou. Misschien heb jij ook nog wel een fantasie dan kunnen wij elkaar
Flamande, 27 jaar · Vilvoorde
Weet niets hier neer te zetten want ja ik ben al blij als er iemand is die mij af en toe even een knuffel geeft dus ja wie weet ben
Proude, 27 jaar · s-Hertogenbosch
Ik denk dat we elkaar het beste kunnen leren kennen tijdens een heerlijke kop koffie. Ja natuurlijk kunnen we via de site ook
Silke1990, 27 jaar · Ekeren
TattooMeTU, 26 jaar · Bolsward
Ik hoop dat je eerlijk bent, sexy, mooi, stoer, mannelijk en mijn neemt zoals ik werkelijk ben
Estellleee, 27 jaar · Zwolle
Een mooie vent is meer dan welkom in mijn leven, vooral om lekker veel seks mee te hebben. Het is een genot en daar ga ik voor.