Zelfzeker zonder macho te zijn (want ik heb een hekel aan macho's). Lief en tegelijk stoer. Meelevend, sympathiek, dierenvriend, reislustig... gewoon levendig! Maar wel een beetje knap ;-)
Boerenkool en worst type zoek ik. Zuurkool stampot en grote pannen soep. Je bent dus volledig hollands of net als ik geimporteert. Je houd van apart eten maar seizoenseten vind je toch het lekkerste. Je zoekt een leuke meid en wil graag een leven opbouwen met haar. Niet eenmalig iets maar echt uitkijken
Ik zoek een man die eerlijk en oprecht is en ik zal hetzelfde doen. Je bent een simpele man en geen man met veel problemen, je hebt een goede carrière. Je staat open voor een zinvolle en exclusieve relatie met mij.