Ritme. Je wast je elke dag en je eet elke dag een ontbijt. Je bent altijd op tijd wakker en uitslapen is iets wat niet voor jou verzonnen is. Je werkt en je komt je dagen zonder mij ook wel door. zoekt een leuke handige vlotte meid en denkt bij het zien van mijn foto jou zocht ik al die tijd al.
Wie ben jij? Je bent een man met ambitie, geen jongentje meer. Je komt niet 3r nachten per week de kroeg uit rollen. Je houdt van gezelligheid, maar je bent ergens ook zorgzaam. Je vindt het leuk om dingen samen te ondernemen en om me te verrassen, je bent niet vies van een beetje romantiek!
Wat heb je mij allemaal te bieden? Hopelijk kan je wel ontvangen. Anders is een hotel wel een oplossing. Of heb je auto? hmm. Hou je van kontneuken en likken?
Je bent zelf ook dol op restaurantjes bezoeken en je ziet het best wel zitten om mij er eens bij te nemen als je uit eten gaat. Verder ben je een leuke prater en zou je er niets mee inzitten als het tussen ons wat serieuzer zou worden.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Desire XX, 27 jaar · Leest
Een seksmaatje voor een hele lange tijd, als ik dat kan krijgen doen we het goed. Ik wil dat maatje leren kennen en het mooiste
Ellie5, 26 jaar · Enkhuizen
Ik ben hier om een lekkere geile man te vinden die alles voor me wilt doen, en weet zeker dat ik zo iets kan vinden! Ik ben hier
Skylala, 26 jaar · Hengelo
Ik zoek een heer met een grote persoonlijkheid om een ??liefdevolle relatie aan te gaan met oprechtheid, respect tolerantie,
Brigitmaloon, 26 jaar · Rotterdam
volgt
Brasil90, 27 jaar · Rotterdam
Een leuke en vooral gezellige jongen die van dansen en muziek houdt. Een man die van stevige ronde billen houdt ;)
MyAwesomeSelf, 27 jaar · Genk
Als je maar lief bent, verder vind ik het wel leuk als je van stappen houd doe ik zelf ook graag. Getint of blank hoe je verder
PannX, 26 jaar · Burum
Een aardige man die ik meer wil leren kennen, je moet aardig zijn en een goed hart hebben om me goed te behandelen!