Tijd voor actie, ik wil een man leren kennen om iets geweldigs mee op te bouwen en te doen waar we achter staan. Dat geeft me dat heerlijke gevoel en ben er dan ook wel erg blij mee!
Ik zou graag contact willen hebben met mensen uit andere landen, een open-minded man, grappig, spraakzaam, iemand die serieus is in het ontmoeten van iemand die kan leiden tot iets serieus.
Als je zin hebt om een ??relatie met mij te hebben, moet je me hier berichten. Ik ben leuk om bijte zijn en ik kan alles voor je doen. Ik weet zeker dat we zullen genieten van alle dingen die we samen gaan doen.
Een man met lekker veel levenservaring en die mij nog van alles kan en wil bijbrengen, anders blijf ik er maar zo achteraan huppelen. Conditie is wel een vereiste!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Eefje601, 27 jaar · Sint-Laureins
Hoop van jou hetzelfde
The Hunter0, 26 jaar · Merendree
Zijn er dingen die jou het zelfde effect geven? Wat zijn dat voor dingen? We kunnen samen hangen, in werkelijkheid kom je erachter.
Jeennieh, 26 jaar · Aalst
Je vindt het niet erg om op dit moment nonchalant te zijn, omdat ik net een slechte relatie heb gehad. Ik hoop dat je begrip hebt
Clairrr2u, 26 jaar · Papendrecht
Ik maak graag mijn fantasie waar. Misschien is er een man die me meer dan alleen interessant vindt. Ik wil je graag leren kennen!
Openblueeyes, 26 jaar · Beek en Donk
ik hou van hete jongens die groter zijn dan ik, die een geweldige foto van me kunnen maken, waar we ook gaan. Ik hou ook van jongens
DanielleB1990, 27 jaar · Amersfoort
Ik zoek een man die met mij wat moois wil opbouwen. Samen genieten van het leven, leuke dingen doen en natuurlijk ook lekker
Katrine89, 27 jaar · Leeuwarden
Moeilijk, moeilijk. Dan bedoel ik niet dat JIJ moeilijk moet zijn haha. Nee ik vind het moeilijk aan te geven waar jij aan moet