ik ben die ordinaire gasten een beetje zat. met mn werk kom altijd die sneue types tegen, denken dat ze alles mogen zolang ze me maar een tientje geven! Werk is leuk hoor en het verdient goed, maar die gasten die daar komen zou ik echt niet als vriend willen hebben, niet eens als neukertje. Ik ga er wel vanuit dat jij wel een stuk geiler bent dan de rest van die mensen hier!!!
Een vriendelijke, lieve, gezelllige man. Een man die wilt daten en geen haast heeft met het leven. Je vertelt graag over jezelf en het liefst aan mij. Tot mails.
Een man met lekker veel levenservaring en die mij nog van alles kan en wil bijbrengen, anders blijf ik er maar zo achteraan huppelen. Conditie is wel een vereiste!