Ik hoop dat je een van de jongens bent die bereid is om bij mij te blijven. Ik ben hier op zoek naar een langdurige relatie en ik weet zeker dat ik mijn best zal doen om de relatie te behouden. Ben je er voor mij? Wat kun je voor mij doen?
Als ik over mijn perfecte man zou moeten hebben, dan ben ik nog lang niet klaar haha. Maar ik zoek niet de mooiste man van de wereld. Tenzij het om het innerlijk gaat, dan ben jij degene die ik zoek!
Op zoek naar een leuke intelligente jongen om lekker mee te kletsen, chatten en leuke dingen mee te doen. Je hoeft absoluut niet de zelfde smaak te hebben, iets nieuws vind ik altijd interessant.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
TinaMaria, 26 jaar · Meppel
iets lekkers om heerlijk van te genieten ;)
JOjo-lena, 26 jaar · Luyksgestel
Op zoek naar mijn zielsverwant voor het leven en iemand die loyaal, eerlijk, zorgzaam en begripvol is en ook dol op het buitenleven,
Jacoby92, 26 jaar · Zeewolde
Volgt
Droomgaard2, 27 jaar · Leeuwarden
volgt
Pjelp, 27 jaar · Enschede
Een leuke vlotte kerel die me wel uit mijn tent kan lokken. Die tijd en geduld met me heeft. Tja en er goed uitzien is een pluspunt
KittyKelly, 26 jaar · Leest
Laten we trouw zijn aan onszelf. Ik weet dat je hier bent voor seks en ik wil dat je me nu een bericht stuurt. Ik hou niet van een
Emily, 27 jaar · Veenendaal
Ik hou van niet te drukke mannen, rustig is best ok... wat ouder vind ik ook niet erg hihihi... stuur je me snel een berichtje?
AmiraGlasss, 27 jaar · Sappemeer
Als jou dat niet opwindt, neem dan niet de moeite om te reageren. Als jij wel denkt mij een beetje te begrijpen in dat opzicht,