Je hoeft niet de rijkste of mooiste te zijn zolang je maar eerlijk tegenover jezelf en anderen bent en genoegen kunt nemen met een schoonmaakster van vakantiehuisjes die gewoon in een rijtjeshuis woont met een tuintje waar net 2 stoelen in passen, een hortensia en wat perk plantjes.
Ik ben dol op band met mijn familie en vrienden. Ik wil gewoon een goed gezelschap, met goed eten en wijn. Ik hou van iemand die een positief gevoel creëert. Ik wil een man die weet hoe hij indruk op mij moet maken, een man die weet wie me moet kalmeren in stressvolle situaties.
Jij bent een slimme en intelligente kerel die wel van een goed gesprek houdt. Maar je moet natuurlijk ook wel een sexy kant hebben, want dan weten we wat we kunnen gaan doen als we verveeld raken. ;) Je moet ook de mogelijkheid hebben om eens een onverwacht romantisch reisje te maken naar de Bahama's of iets