Ik praat graag met een man met een geweldig gevoel voor humor. Ik wil beginnen met vriendschap. Ik ben bereid om op een date, 's ochtends koffie of diner te zijn, zolang het maar in mijn beschikbaarheid past. We kunnen van elkaar leren en van elkaar leren en van daaruit gaan. Ik wil iets dat kan leiden tot een echte relatie.
Alsje op zoek bent naar een goede partner, ben ik er gewoon voor je . Ik ben er vrij zeker van dat we nu iets goeds zullen hebben. Kan je me blij maken?
Leuk meedoen en lekker jezelf zijn. Geen saaie knar of te hyper-actieve figuur! Ook geen stoere binkie, want dat vind ik persoonlijk erg sneu. Mag wel een beetje alto zijn als ik, zolang je maar niet nep bent en doet om erbij te horen. Een leuke karakter met daarbij leuke humor