Je bent bereid om mijn vriend te worden en me ervoor te interesseren dat ijij de enige man voor mij zal zijn. Je moet niet meer aan me vragen dan wat ik je op dit moment kan geven. Je zult wel een beetje geduld met me moeten hebben.
Ik zou het leuk vinden als je langer dan mij bent, een knap maar vooral verzorgt uiterlijk hebben. Lief zijn, en vooral houd om vrouwen lekker te verwennen op alle mogelijke manieren. : )
Turksehoertje, 24 jaar · Apeldoorn
♥ Gelderland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik hoop dat je het niet raar vindt, want de dagen zijn nu zo hoogstaand. Vind je ook schoonheid in de natuur? We kunnen goed opschieten met elkaar als je dat doet.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
HaileyxGirl, 25 jaar · Oldenzaal
Aarzel niet langer, kom en ervaar het. Mijn benen zijn al gespreid en je kunt hem zo naar binnen laten glijden. Waar wacht je
JouwFavorietje, 24 jaar · Tisselt
Ik zoek een leuke jongen die een beetje de zelfde eigenschappen heeft als ik :) Vragen? moet je maar mailen ;)
Kusje Marianne, 24 jaar · Waddinxveen
Lekker vrij(gezellig). Iemand die niet direct in het diepe wilt springen maar nog wilt genieten van het pootje baden. Uiterlijk
EmmaS93, 24 jaar · Leeuwarden
Volgt
DiDi1993, 24 jaar · Houthalen-Helchteren
volgt
Tooske01061993, 24 jaar · Oostkapelle
je voelt je wel aan gesproken door een glad en baby zacht kutje?
10ager, 24 jaar · Spui
Net als ik gewoon een beetje sexy, dat mogen wij vrouwen toch ook wel van een jongen verwachten? :p Een beetje ondeugend, stoer,
KennyS0, 25 jaar · Heemskerk
Pure seks is het ding waar ik zoveel van houd. Ik wil dat seks gebeurt en ik heb het ook nodig. Zullen we doen wat we zo leuk vinden?