Een durfal, iemand die het spannend vindt te weten dat hij betrapt kan worden en hierdoor helemaal wild wordt en alles losgooit. Heb je zelf nog ideetjes of plekjes in je gedachten? Behalve het standaard "in de auto"? Dan hoor ik graag van je, op mijn ja kan je in ieder geval al rekenen.
Ik zou graag met iemand op stap gaan en leuke mensen willen leren kennen. Dit kunnen zowel mannen als vrouwen zijn. Niet dat ik lesbisch ben ofzo (ik heb het nog nooit geprobeerd dus wie weet) maar gewoon voor de gezelligheid. Bij voorkeur in Utrecht e.o. omdat ik daar op kamers zit.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Jive92, 25 jaar · Voorschoten
Beetje het zelfde type, serieus op zijn tijd maar wel de tijd nemen om lekker te feesten en leuke dingen te doen.
SexyWinner, 25 jaar · Avelgem
ik ben op zoek naar? Grote vraag! Ik zou graag iemand ontmoeten die een dame kan waarderen voor haar innerlijke en uiterlijke
Lucie2, 24 jaar · Ruinen
Stuur mij nmaar een uitgebreide intieme cv?
Debster93, 24 jaar · Neigem
Het zou dus heel tof zijn als je net zo gek van auto's bent als ik, en er misschien ook veel mee bezig bent voor je werk of je hobby.
AprilSeduce, 25 jaar · Dokkum
Vind je het leuk om verleid te worden door een blond en heet kuiken? Vind je het niet erg dat je niet de enige bent met wie ik seks
NaceyCao, 25 jaar · Dentergem
natuurlijk ben je ervoor te vinden, doe anders maar niet.
Darling2Night, 25 jaar · Creil
Ben jij een eerlijke man? Oprecht en lief voor je vrouwtje? Je hoeft me heus niet met alles gelijk te geven hoor, want een man