Ik moet bij een man zijn die heel hard en geil voor me is, dus hij kan me tevreden stellen en zal dit poesje vol van je kloppende pik maken! Laat me je voelen!
Ben je een gemakkelijk man?? Niet te gek of wild? Ik vind een beetje gekheid niet erg, maar ik ben een beetje verlegen en daarom moet het contrast tussen ons niet te groot worden denk ik. Ik zou graag een afspraakje met je maken, naar de film of voor het avondeten, alles wat je geschikt vindt.
Je neemt jezelf niet serieus, tenminste, niet wanneer je plezier aan het maken bent. Yolo toch? We leven echt alleen maar nu en elke dag die voorbij gaat die krijgen we niet terug. Je vergeeft maar vergeet niet, leert van de fouten die je maakt en je gaat daarna weer door met je leven.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Veelalleen, 24 jaar · Krommenie
Een leuke en goed uitziende jonge man die mij zou willen leren kennen. Je moet er wel goed verzorgd uitzien en vooral serieus
Dondersteentje, 25 jaar · Heerle
nouja, liefst iemand uit de buurt :) Lief romantisch en heel erg betrouwbaar. Houd van leuke dingen in het leven. feestjes,
BookWurm, 24 jaar · Middelburg
Ik kom uit Middelburg en zit in Vlissingen op school, daar tussenin reis ik veel, maar verdere afstand is ook ok. Eerlijk,
Compass, 25 jaar · Assent
Alles mag
Frances1993x, 25 jaar · Houten
Wat ik hier hoop te vinden??? Nou, ik zoek hier dus naar een man die liever geeft dan krijgt. Dus iemand die mij durft te verwennen,
AnoekkX, 24 jaar · Laakdal
Je zou heel blij moeten zijn als je bij me bent, me blij met je laten voelen, me iets vertellen over wat we samen kunnen doen.
ChristalBubbels, 24 jaar · Soesterberg
Eigenlijk heb ik geen enkel idee wat en hoe allemaal. Ik hoop namelijk dat je gewoon zelf uit jezelf begint met te vertellen
MayraApple, 25 jaar · Ramsel
Zijn er leuke kerels die me uit eten willen nemen? Je moet wel een heer zijn, want ik ga niet uit met losers. Wil je een kans nemen?