Ik ben zelf nogal rustig dus het zou leuk zijn om een man tegen te komen die toch wel spraakzaam en spontaan is zodat ik sneller loskom en lekker ook een beetje gek ga doen. Ik zoek wel een relatie, dus geen losse one night stands of wat dan ook. Hoor je graag!
Ben je een gemakkelijk man?? Niet te gek of wild? Ik vind een beetje gekheid niet erg, maar ik ben een beetje verlegen en daarom moet het contrast tussen ons niet te groot worden denk ik. Ik zou graag een afspraakje met je maken, naar de film of voor het avondeten, alles wat je geschikt vindt.
Iemand die me begrijpt en die wél een eerste stap durft te zetten in mijn richting. Iemand die actief is en die het leuk vindt om samen wat te ondernemen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Sharon1807, 24 jaar · Gorinchem
volgt
Tiffanyxxx, 25 jaar · Utrecht
Volgt
Vercouteren, 25 jaar · Lennik
een lekker neukertje..
Selina92, 25 jaar · Borssele
Heb jij het in je om het op sex gebied lekker spannend te maken, heb je ervaring wat je mij bij kan brengen en vind je het heerlijk
Wannadoe, 25 jaar · Goes
Een leuke jongen/man die graag geniet en van romantiek houdt en graag plezier maakt in het leven
Naiira, 25 jaar · Groningen
Volgt
CCherry, 24 jaar · Assen
Ik heb niet zoveel eisen hoor, het zou alleen wel fijn zijn als je in de omgeving woonde, of misschien wil eigen vervoer. En
Marin00, 25 jaar · Alkmaar
Je zult naar me luisteren, begrijpen wat ik je zal zeggen, wees gewoon eerlijk als je niet geïnteresseerd bent.