Je hebt vrij en zou me altijd en overal uitnodigen, laat me weten en horen wat je stijl is wanneer je bij een vrouw bent, wees gewoon jezelf want ik zal je niet bijten!
Ik wil niet de gebruikelijke dingen doen, ik wil proberen dingen zo veel mogelijk uit te schakelen.Je moet je handen en / of andere stimulatie gebruiken. Stel kinky manieren in om me te neuken.Ik vind dat we verbondenheid hebben, zelfs als we niet gehecht zijn, kunnen we nog steeds op een bepaald niveau
Oh, wat vreemd, hoe moet ik nou iets over jou vertellen als ik je nog niet ken? Maar ik kan natuurlijk wel iets neerzetten over wat voor type ik zoek. Tja, ook daar ben ik niet over uit. Maar dat lijkt me voor jullie alleen maar een plus, want iedereen kan daardoor reageren hahaha.