Ik wil niet de gebruikelijke dingen doen, ik wil proberen dingen zo veel mogelijk uit te schakelen.Je moet je handen en / of andere stimulatie gebruiken. Stel kinky manieren in om me te neuken.Ik vind dat we verbondenheid hebben, zelfs als we niet gehecht zijn, kunnen we nog steeds op een bepaald niveau contact maken.
Een durfal, iemand die het spannend vindt te weten dat hij betrapt kan worden en hierdoor helemaal wild wordt en alles losgooit. Heb je zelf nog ideetjes of plekjes in je gedachten? Behalve het standaard "in de auto"? Dan hoor ik graag van je, op mijn ja kan je in ieder geval al rekenen.
Nataalie10, 24 jaar · Zaltbommel
♥ Gelderland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik wil een man die eerlijk is, mij volledig kan begrijpen. Ik vind het leuk om je beter te leren kennen, dus ik hoop dat je het een tijd geeft. Ik voel me alsof jij het antwoord bent op mijn gebeden dus maak me alsjeblieft trots!