Ben je een gemakkelijk man?? Niet te gek of wild? Ik vind een beetje gekheid niet erg, maar ik ben een beetje verlegen en daarom moet het contrast tussen ons niet te groot worden denk ik. Ik zou graag een afspraakje met je maken, naar de film of voor het avondeten, alles wat je geschikt vindt.
Alsje op zoek bent naar een goede partner, ben ik er gewoon voor je . Ik ben er vrij zeker van dat we nu iets goeds zullen hebben. Kan je me blij maken?
Een leuke lieve jongen met een dosis humor. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd toch? Wel een volhoudertje want opgeven daar hebben we niets aan. Soms wil ik wel wat teveel dingen tegelijk dus als je me een beetje zou kunnen afremmen zou dat ideaal zijn. Heb je zin om het te proberen met me?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Nelly01, 25 jaar · Herten
Jij gaat mijn seksmaatje zijn. Je bent een coole knappe kerel met zoveel energie en potentieel. Je bent joculair en kunt ontspannen
Shanai0, 24 jaar · Cromvoirt
Alleen een man die een vrouw in nood verzorgt. Getrouwd of niet, het maakt niet uit. Ik had nooit gedacht dat hij me zou bedriegen.
SammyOriental, 24 jaar · Millen
Een man vinden betekent niet gelukkig zijn en worden ! Ik denk eraan om iemand te ontmoeten die altijd een glimlach op mijn
Evelyn0, 25 jaar · Tongerlo
Een man die meer tijd voor mij heeft en ook plezier met mij kan hebben! Ik hou van mannen die een geweldig gevoel voor humor hebben,
BestMelody, 25 jaar · Middelaar
Moet heel ondeugend zijn voor mij, maak me je enige vrouw, neem me alsjeblieft op alle mogelijke manieren die je kent.
KUSSKIMX, 24 jaar · Stoutenburg
volgt
KrissieX, 24 jaar · Hoofddorp
Ben jij net als ik dol op gaming en zie je er stoer en verzorgd uit, laat dan wat van je horen.
Pleuntjjeee, 25 jaar · Schiedam
Ik hoop gewoon dat er ook een leuke jongen te vinden is die er geen probleem van maakt dat ik niet altijd elk weekend met hem op