Iemand die ik leuk vind is heel zelfverzekerd en weet wat hij wil. Je draagt een meisje op handen en ben goudeerlijk. Als dat bij jou past zou het best wel eens kunnen klikken.
Ik ben op deze site om een date te zoeken omdat ik niet het de type meid ben die vaak naar een kroeg gaat. Hoofdzakelijk ben ik bezig met sporten, fotograferen, bij vrienden op bezoek gaan en reizen en daarom ontmoet ik geen mannen. Hopelijk vind ik hier een geweldige man!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Stephygirl, 24 jaar · Hensbroek
Een man die iets ouder is dan mij en zich volwassen gedraagt. Die weet waar zijn verantwoordelijkheden liggen en deze dan
KuisMeiske, 25 jaar · Diest
Ben je die man die mij weer een beetje kuis kan krijgen of vind je het opwindend om mij een lekker petske te geven op mijn billekes?
PrinCessa 1993, 24 jaar · Amsterdam
ik zoek gewoon gezellig x
StarMaker93, 24 jaar · Elshout
Ik ben erg opgewonden om een nieuwe persoon te ontmoeten en zijn stijlen en dingen die hij doet te leren. Het gevoel bij een
KissMaaike, 24 jaar · Hollandscheveld
Moet een man zijn die academisch is opgeleid en voorbereid, die graag dans, verdeeld, liefdevol en hij moet zeker trouw aan
Em Mah , 24 jaar · Kraggenburg
Als je me een goed gevoel kunt geven, zal ik ervoor zorgen dat je van me gaat genieten en van alle dingen die ik voor je kan doen.
GuusjeTechie, 25 jaar · Delft
iemand die bij mij in de smaak valt. Tja, lastig weer,... Ik weet het natuurlijk beter dan degene interesse zou hebben. Ik