Een maatje, waarmee ik leuke gesprekken kan voeren en misschien ook leuke dingen doen. Ik heb denk ik wel een kleine achterstand met plezier maken, maar dat is omdat ik mij volledig richt op mijn studie. Maar af en toe een beetje pret, kan geen kwaad denk ik :-) Je staat open om mij nieuwe dingen te leren en je staat natuurlijk ook open om nieuwe dingen van mij te leren. :-) Maar goed, ik zal er niet al te veel van verwachten maar wie weet kom ik je wel hier tegen. :-)
Een jongen kan gewoon niet weten wat een meisje leuk vindt, zelfs als hij probeert haar te begrijpen of haar te plezieren, Hij wil altijd met elkaar praten, met elkaar communiceren over wensen, verlangens en individuele dromen. Hij is actief en heeft een leuk eigen leven en een heer.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Beugelbekske, 23 jaar · Enkhuizen
Leuke gezellige jongen op zoek naar liefde of vriendschap
Brillenvrouw, 23 jaar · Oostende
Je kunt je mij voorstellen zonder mijn bril en beugel en ziet in dat ik niet het lelijke eendje ben maar best wel een mooie zwaan.
Boterbloempje5, 22 jaar · Gent
Ik zoek een leuke spontane vent die ook van muziek houd. Ben je geïnteresseerd, laat dan maar iets van je horen.
Klompje2014, 22 jaar · Utrecht
volgt
Wilniksmissen, 23 jaar · Webbekom
Gewoon een leuk iemand die mij even bekend wil maken met het studenten leven en het uit gaans leven. Weet jij dan hele leuke
Gekkechick1, 23 jaar · Leeuwarden
Ik ben op zoek naar een hetero heer waarmee ik een gezellige babbeltje kan hebben. Hij moet heel spontaan zijn, charmant en
Rembrandje, 22 jaar · Almere
Je bent dol op seks, orale seks is erg belangrijk voor je. Je wilt meer dan 1 standje doen. Je wilt hete seks.
Orangez, 23 jaar · Ettelgem
Seks en relaties, ze hoeven niet samen te horen ??denk ik. Ik heb niet zoveel ervaring, dus je moet me een ding of twee leren.