Ik zoek een man die me iets te bieden heeft, je hebt een goede baan en zie er altijd goed uit. Je bent lief en hebt een goed karakter en je kunt me ook aan het lachen maken, want het leven hoeft niet altijd zo serieus te zijn, denk ik.
dikke lul dat ik beetje bij mn vrindin ga zitte nixen. wil wel gewoon lekker sex hebben :p ben misschien een kleine meid maar ben wel wat gewend hoor ;) maar ik hou wel van een lekkere pik, liefst geschoren of kort. Ik ben lkkr licht, dus kunnen vele standjes doen hahaha heb nooit buiten sex gehad dus zou dat
Je moet bereid zijn om echt wild te worden en me als een beest te nemen. Je moet me mijn gang laten gaan met je pik en niet te veel klagen. En discretie is ook een must.