Het beste is dat ik iemand vind, die er voor zorgt dat ik niet constant stil val. Maar me vaker bij de les houdt en dan samen leuke dingen doen dan. Ik ben echt wel benieuwd of dat hier wel zal lukken dus.
Ik denk dat het goed is om te weten dat ik een vrouw ben die op zoek is naar geen perfecte man, maar naar een lieve man. De liefde komt wanneer je het het minst verwacht, dat is wat liefde uniek maakt. Ik wil graag een goede man vinden.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Little Rebel, 23 jaar · Dokkum
volgt
Zomerprinsesje, 23 jaar · Antwerpen
Je bent lief en attent, je kan genieten van kleine dingen en je houdt van romantiek. Je bent positief ingesteld en je kan problemen
Lollaatje, 23 jaar · Leiden
volgt
Badesexxy, 22 jaar · Zurich
Verras je me met je bewegingen en met leuke ideeën? Als je het goed doet, kan er iets speciaals gebeuren op de eerste date.
Smeereltje, 23 jaar · Leeuwarden
Een man met respect
Manoukkdejong, 23 jaar · Nieuwegein
volgt
Ines94, 23 jaar · Kwintsheul
Ik hou van een man die leuke is, lief en respect heeft, een lach op mijn gezicht kan krijgen. Iemand die open is, en naar zich
Kikilove9412, 22 jaar · Europoort
Ik ken wel al een paar plekken maar het is wel leuk om een beetje mijn draai te vinden hier met een leuke gozer. En als we verliefd