Ben jij door de weeks ook altijd zo druk met school of met je werk, en heb je weinig tijd om dan lekker te kunnen ontspannen. En ben je op zoek naar iemand waarbij je lekker kan ontspannen en leuke dingen kan ondernemen! Zie jij het zitten om regelmatig in de weekenden met elkaar op te trekken. Stuur me ff een
Ik wil meer dingen ervaren en leren in het leven, ook in bed. Dus ik hoop mij hier wel een man te vinden die daar bereid toe zou zijn! Ik wil je bij deze laten weten dat ik daar zeer enthousiast over ben!
Ik zoek een leuke vriend, maar wel met in mijn achterhoofd dat dat tot meer zou kunnen leiden. Jij weet wat het is om een serieuze relatie te hebben. Samen lekker met elkaar wat spelen als we lekker met zijn tweetjes zijn! Heb er nu al zin in!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Brutaaltje, 21 jaar · Lisse
Leeftijd vind ik niet belangrijk je geld en bank rekening wel :) want een beetje genieten op jouw zak dat mot kunnen vind je
Roos135, 20 jaar · Eindhoven
Je bent spontaan, je hebt humor en houd van goede muziek/ kunt misschien wel een instrument bespelen:)
XHarrietx, 21 jaar · Lelystad
Je moet ook een paar sexy fantasieën hebben als we het goed met elkaar kunnen vinden. Ik kan niet de enige zijn die ze heeft.
Mura0, 21 jaar · Overschild
Ken iemand die veel geil en ondeugend is dan ik! Ik hoop dat er mannen zijn die me zullen vragen om wilde sex met mij te hebben!
Miasss, 20 jaar · Hertsberge
Volwassen man, anders moet je geestelijk volwassen zijn en moet je weten wat je met me doet als je me neukt.
SeriousLady, 21 jaar · Groningen
aardige en betrouwbare jongeman
Laurasy, 21 jaar · Dedemsvaart
Als je profiel anoniem is of een foto van een kat of een hond heeft en niets over jezelf zegt, met andere woorden leeg.Dan krijg