Het zou leuk zijn als je net als ik een verslaving hebt maar wat natuurlijk niet onder drugs, tabak of alcohol en verder valt. Je bent gewoon jezelf en het liefst woon je op jezelf zodat ik makkelijk bij jou thuis kan komen aangezien ik nog bij mijn ouders woon.
Je bent zelf ook een man die van een beetje luxe houdt dus je begrijpt mij best wat ik bedoel met verwend zijn. Het is jouw bedoeling hier een dame van jouw stand te ontmoeten om zo een relatie op te bouwen met iemand die jou voor 100 % gaat begrijpen.
Jij bent op zoek naar een meisje dat zich niet zomaar op haar kop laat zitten maar tegelijk ook niet voor problemen zorgt. Jij kunt wel wat tegenspraak verdragen als het nadien met de mantel der liefde kan bedekt worden is het voor jou al helemaal goed.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kimmetje90, 27 jaar · Amsterdam
Man of vrouw (21+), lief en eerlijk. Actief en grappig. Liefst niet te ver van huis.
Eleanorgrrr, 27 jaar · Tielrode
Als je geil bent en op zoek bent naar een vriend met voordelen. Ik denk dat we goed voor elkaar zijn. Ik vind het leuk om een ??man
Deb ByX, 26 jaar · Hei- en Boeicop
Iemand die echt vriendmateriaal is, zal het verschil weten tussen echte zorgen en gevaren in het leven en wat is gewoon rechttoe
Juana Vrouw, 26 jaar · Sas van Gent
Volgt
Charida, 27 jaar · Goirle
Ik weet dat met mijn nieuwe carrière, mijn leven een stuk drukker zal zijn, daar ga ik tenminste van uit. Tot die tijd,
Lettiee, 26 jaar · Mastenbroek
De meeste mannen vinden het ver onder hun waardigheid om hun vrouwen te helpen bij huishoudelijke klusjes en om het even welk
Shopaholica, 27 jaar · Kloosterburen
Een man die ouder is als 24 jaar en mij de kneepjes van het vak wil bijleren.