Hallo lieve man, ik zou graag iemand willen ontmoeten die samen met mij een leuke tijd tegemoet wil gaan., Een leuke vent om leuke dingen mee te doen. Gezellig praatjesmaker, koffie drinken, tv kijken of gewoon gezellig wandelen. Wel een man die in is voor seksuele dingen. Maar ik wil niet gewoon daten, liefst een vaste relatie.
Als jij een lieve, zorgzame en niet al te saaie man bent om mee samen te te zijn, denk ik dat ik je nu al leuk vindt! Leeftijd interesseert me niets, het enige wat ik van jou zou willen is dat je mij weer aan het lachen zou kunnen krijgen en ook altijd in bent voor een leuke tijd. Jij moet wel goed verzorgd zijn en
Jij neemt mij ook serieus. Ik houd er niet van om voor de gek gehouden te worden, dus bespaar me dat alsjeblieft. Vertel mij maar wat jij allemaal leuk vindt!