Iemand die een beetje nerdy, ondernemend en fit is, zou me goed doen. Ik geloof dat als je jezelf omringt met de mensen met wie je je ideale waarden deelt, je het beste in elkaar na boven haalt. Ik geef er de voorkeur aan dat een man me zo goed behandelt.
Chattergirl, 27 jaar · Leeuwarden
♥ Friesland ♥ Bruin haar ♥ Slank lijf
Ik zou graag iemand willen ontmoeten met wie ik leuke dingen kan ondernemen, kan lachen, met wie ik gezellige gesprekken kan voeren en die bij een wederzijdse klik en aantrekkingskracht ook open staat voor meer..
Ik ben echt op zoek naar een man die me een keer spuitend kan laten laten klaar komen. Ik vind het ook heel geil om een man te zien plassen. Of moet ik hem even vast houden als je moet?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Giaahnna, 26 jaar · Benschop
Ik heb een man nodig die kalm is en gemakkelijk dingen kan nemen, een aantrekkelijk uiterlijk heeft die me de hele nacht kan
LenntheX, 27 jaar · Emmeloord
Ik ben op zoek naar een beste vriend. Wat kan je zeggen? Ik wil dat je echt en oprecht bent, ik wil ook dat je een goede houding
Liza-lyn, 27 jaar · Woerden
Je hebt een lekker gevoel voor humor, ofwel droog of sarcastisch, je besteed tijd aan familie en vrienden en ook aan jezelf.
Gozdeaksu, 27 jaar · Eindhoven
Volgt
Hannah21, 26 jaar · Reeuwijk
Leuke mannen (oudere mannen mogen ook reageren hoor) die wel zin hebben in een beetje ontspanning zal ik maar zeggen. Dan
Anjah, 27 jaar · Antwerpen
Zelfde muziek smaak, Niet te oud iets in de 18 en de 25 ofz xx
Marinn, 26 jaar · Almelo
Ik zoek iemand die serieus is maar waarmee je ook kunt lachen. Je moet stevig in je schoenen staan want ik heb tegengas nodig.
Amelie91, 26 jaar · Ommen
Ik wil een friend with benefits en natuurlijk een ervaren man. Iemand die me een heleboel dingen kan leren als het op seks aankomt.