Je bent heel goed als het op seks aankomt en je weet wat je doet. Je vindt het ook niet erg dat ik vrij onervaren ben, maar ik ben bereid om te leren. Dus geef me je beste foto en leer me alles wat je weet en laten we plezier hebben terwijl we dat doen. Wat zeg jij?
Een heel aardig persoon om bij te zijn, iemand die veel weet en wijs is. Je bent ook sexy en heet. Stiekem heb ik bewondering voor mannen met een mooi lichaam maar ik hou het voor mezelf.
je ziet door mijn beugel een veel mooier beeld. Dat is het ten eerste. Je vind het niet erg en snapt ook wel dat het tijdelijk is. Vervoer heb je zelf. Je kan in Friesland komen. En je bent niet snel op je bekkie gevallen. Ik hou namelijk wel van een vlotte man.
Tips, op en aanmerkingen zijn altijd welkom. Hoe kan het beter, hoe kan het anders en hoe kan het lekkerder? Voor jou is het natuurlijk gratis, ik beschouw het dan als leergeld. Het liefste probeer ik zoveel mogelijk verschillende types van mannen uit, als ik er mijn werk van maak, dan zal dat ook wel zo gebeuren.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Blauwtj19900430, 27 jaar · Huizingen
Jij staat open voor mooie avontuurtjes. Hebt fantasie en kan je goed inleven. Je bent leuk, hebt humor en houd wel van een spelletje!
Dipstick1991, 26 jaar · Bertem
Je bent een leuke rustige jongen, spontaan hulpvaardig en geduldig. Dan zijn we al een heel eind op weg denk ik ..
Liesje20, 27 jaar · Utrecht
Volgt
JessicaJones, 26 jaar · Baarland
Eerlijk, trouw, volwassen, goedhartig en begripvol. Ik hou niet van een leugenaar, als je wilt spelen, neem alsjeblieft
Elenore, 26 jaar · Westkapelle
Geile man die graag sex heeft met volslanke meid
Seductiive, 26 jaar · Breda
Volgt
Wherstheparty, 26 jaar · Maarssen
nou als je maar gezellig bemnt en ja een beetje goede looks zijn ook welkom. verder weet ik het niet hoor ha ha!
Onedaybaby, 27 jaar · Kamerik
ik zoek iemand waar ik mee kan lachen, die van een feestje houd en een klein beetje gek is (niet te veel) . iemand die opgewassen