Jij dit voor jezelf houden en je vind een beetje romantiek ook wel fijn. Ik weet zeker dat we het leuk zullen hebben, maar alleen als jij eerlijk en oprecht bent. Ik zal natuurlijk ook eerlijk naar jou zijn, vertrouwen is belangrijk.
Jij bent op zoek naar een meisje dat zich niet zomaar op haar kop laat zitten maar tegelijk ook niet voor problemen zorgt. Jij kunt wel wat tegenspraak verdragen als het nadien met de mantel der liefde kan bedekt worden is het voor jou al helemaal goed.
Je bent zelf ook een man die van een beetje luxe houdt dus je begrijpt mij best wat ik bedoel met verwend zijn. Het is jouw bedoeling hier een dame van jouw stand te ontmoeten om zo een relatie op te bouwen met iemand die jou voor 100 % gaat begrijpen.