Ik zou graag een lieve man willen vinden die er voor mij is en waarmee ik kan genieten .Dat is een heerlijk uitgangspunt voor nu denk jij dat we er goed aan doen samen?
Iemand die een beetje nerdy, ondernemend en fit is, zou me goed doen. Ik geloof dat als je jezelf omringt met de mensen met wie je je ideale waarden deelt, je het beste in elkaar na boven haalt. Ik geef er de voorkeur aan dat een man me zo goed behandelt.
Ik heb iemand nodig die alle ongewenste dingen die naar buiten komt van mij wanneer ik moet niezen kan vangen. Ik weet dat ik praten in raadsels, dus ik moet mijn Jester.Somebody vinden die kan houden met mijn gelukkige glanzende stemming soms, maar kan ook een goed bedrijf die welgestelde heren die weet